ŽINOMIAUSIAS LIETUVOS FARAS – DALIUS MACKELA

ŽINOMIAUSIAS LIETUVOS FARAS – DALIUS MACKELA. ATVIRAS INTERVIU

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=NxrmIKRNbk0[/embedyt]

Dalius Mackela – žinomiausias Lietuvos Policijos pareigūnas, kuriuo pats žavėjausi žiūrėdamas Farų laidas. Prisipažinsiu, aš irgi augau tokioje aplinkoje kur policininkai nebuvo gerbiami ir pamatę „mentus“ – mes sunerimdavome. Tačiau laikas bėgo, aš atsikračiau tos netinkamos ir destruktyvios aplinkos, o pasirodžius Farų laidoms ir pamatęs tikrą policijos darbą ir Dalių Mackelą – aš pradėjau gerbti teisėsaugos pareigūnus, nes juose pamačiau ne „baudėjus“, o tuos, kurie rūpinasi mumis.
Jeigu Jūs taip pat žiūrėdavote Farus ir žavėjotės Daliumi – kviečiu Jus pasidaryti karšto gėrimo ir praleisti artimiausią valandą su manimi ir su Daliumi Mackela.
Draugai, aš labai noriu padaryti įdomią integraciją su Lietuvos Policiją, man pačiam įdomus pažiūrėti kaip viskas veikia „iš vidaus“, bet tam, kad tai įvyktų – man reikia Jūsų palaikymo:
– spauskite „Like“
– komentuokite
– ir būtinai dalinkitės šiuo video
Tokiu būdu Lietuvos Policija pamatys, kad mano publika rimta, adekvati bei norinti daugiau video su policijos pareigūnais.
Varom?!
https://www.zizasacademy.lt/ – GYVI seminarai apie finansus, marketingą, verslą, santykius, laiko planavimą, investavimą bei kitus įdomius bei naudingus dalykus

(Šaltinis: youtube.com)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *