in ,

Kartu su paukščiais į pavasarį

Kovo 4 ir 10 dienomis vyks pasirodymai Aguonų g.19 Vilniuje. Vilniaus tango teatras.

Kartu su paukščiais į pavasarį

teatras
Jau šiandien, žiemai skaičiuojant paskutines valandas į pavasariu kvepiančią Lietuvą iš pasaulio kraštu kartais vadinamos gaivališkos gamtos grožio, kaitrios saulės, užburiančios kalnų didybės, nuoširdžių žmonių, čakareros ritmo, zambos skarelių plevenimo, sultingų gaučo kepsnių kvapo ir visa tai vainikuojančio kerinčio tango šalies – Argentinos grįš Vilniaus tango teatro artistai.

grupe

Savo pasirodymais Buenos Airėse ir Rosarijuje lepinę argentiniečius ir patys artistai rieškučiomis sėmėsi įkvėpimo niekada nemiegančiose, dviejų ketvirtinių ritmu alsuojančiose Buenos Airių gatvėse ir naktinėse milongose, o artima bičiulystė su Argentinos tango žvaigždėmis Carla Dominguez ir Julio Seffino atvėrė duris į tango profesionalų bendruomenę.

bendruomene

Jų šokio meistriškumo pamokos ir su lietuviais artistais pasidalinta patirtis neabejotinai pavirs į bendrą projektą, kurį būtinai išvys teatro gerbėjai Lietuvoje.

gerbejai

“O mūsų laukia dar vienas iššūkis – dalyvavimas pasauliniame tango čempionate 2017 m. rugpjūčio mėnesį Buenos Airėse”- sako šokėjai.

sokejai

Šiam atsakingam žingsniui šokėjai pasiryžę ruoštis jau dabar, po parą trukusio skrydžio namo į savo jaukią tango oazę, prie ištikimai jų laukiančio katino Aguonų gatvės skvere Vilniuje.

vilniuje

Teatro vadovas ir choreografas

Sigitas Repšys
www.tangoteatras.lt

Kovo 4 ir 10 dienomis vyks pasirodymai Aguonų g.19 Vilniuje.

Daugiau išskirtinai 13.lt portalui suteiktų nuotraukų galite rasti čia:

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Loading…

0

Comments

0 comments

Skandalas „Oskaruose“ 2017

Patruliai 159 km/h greičiu skriejantį „Bentley“ pasivijo nežymėta „Škoda Octavia“