in

Kaip dirba keleivių kontrolė Vilniuje

Kaip dirba keleivių kontrolė Vilniuje


Šis video apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Vilnius kontrolierių savivalę, neadekvatų elgesį, ir nesipriešinančių bei vykdančių jų reikalavimus žmonių užpuldinėjimą, naudojamą psichologinį ir fizinį smurtą.

SĮ „Susisiekimo paslaugos“
Viršininkui

Skundas
2017-03-20
Vilnius 2017-03-19d. 11.30val su žmona važiavau 21 maršruto troleibusu, įlipę „Tverečiaus“ stotelėje važiavome „Klinikų „ stotelės link. Nespėjus privažiuoti „Klinikų“ stotelės ir vairuotojui atidaryti durų pažymėjome vienkartinius važiavimo bilietus. Tuo metu „Klinikų“ stotelėje kai po to paaiškėjo buvo vykdoma keleivių kontrolė.Aš net nemačiau kontrolierių, tiesiog pažymėjau bilietą ir atsisėdau į laisvą vietą.

Įbėgęs į troleibusą kontrolierius Artiom Ražkov griebė už mano turėtų ir pažymėtų talonėlių bei pareiškė jog pažymėjau talonėlius kontrolės metu ir liepė man su žmona išlipti iš troleibuso.

Nors su jo, subjektyvia nuomone aš nesutikau, ( nes kontrolės autobusiuko nemačiau,kontrolierių taip pat, nes stovėjau nugara troleibuse į šaligatvio pusę). Aš su žmona nesipriešindami,nesiginčydami su žmona išlipome,kadangi kontrolierius Artiom Ražkov pagrasino už troleibuso užlaikymą stotelėje ( prastovą ) teks susimokėt milžinišką baudą.

Išlipus iš troleibuso Artiom Ražkov pradėjo elgtis įžūliai ir nepagarbiai ( galimai pažeizdamas LR BK 284str. „Tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką „). Sugribęs mane už striukės įžūliai bandė temti mane į autobusiuką,paklausus ką jis daro ir kodėl tampo mane už drabužių,nors visiškai nesiprišinau,( tai liudija filmuota medžiaga kurią turiu ir pateiksiu paprašius), jam į pagalbą atėjo kitas kontrolierius Bogdan Subatovič, kuris apsikabino mane per nugarą, o Artiom Ražkov sugriebęs už striukės tempe mane, nors buvome transporto stotelėje, kur yra žmonių ir praeiti tarp jų tempiamam nėra paprasta.Įvykį matę žmonės taip pat klausė kontolierių kodėl jie elgiasi su manim kaip su didžiausiu nusikaltėliu, tampo už drabužių,apsikabina,naudoja fizinį smutrą, nors vykdau jų reikalavimus, nesipriešinu, policija taip nesielgia su žmogžudžiais juos sulaikydama ir vesdama į tarnybinius automobilius.

Autobusiuke Artiom Ražkov toliau tyčiojosi, grąsino išrašyti didžiulę baudą, nuo kurios man bloga pasidarys, nepagarbiai ir provokuojančiai, kitų kontrolierių akivaizdoje klausė gal man patrulį iškvieti ir su policijos transportu vykti į policijos, komisariatą. Atsakiau jam kad elgtūsi pagal įstatymus ir liautūsi naudojęs fizinį bei psichologinį smurtą, kurį jau patyriau išlipęs iš troleibuso buvau tempiamas į autobusiuką.

Atvykus į VPK 1PK „Keleivių kontrolės“ autobusiukas, parkinge atsitrenkė į stovėjimo vietą žymintį ženklą ( tai įrodantys faktai : video, foto perduota „Lietuvos kelių policijai“ ).

Policijos komisariato teritorijoje, prie įėjimo Artiom Ražkov toliau kabinėjosi, klausinėjo kodėl aš vaikstinėju pirmyn, atgal, daug kartų vėl mane lietė, čiupinėjo už striukės. Nors kiti kontrolieriai, buvę šalia, tik žiurėjo nesuprasdami matyt kaip ir aš kodėl Artiom Ražkov mane pastoviai liečia, čiupinėja,provokuoja, net policijos komisariato teritorijoje.

Todėl prašau įvertinti kontrolierių, o ypač Artiom Ražkov neadekvačius veiksmus pažeidžiančius LR įstatymus,mano kaip piliečio garbę ir orumą bei viešają tvarką ir atsakyti man raštu dėl priimtu sprendimų minėtų asmenų atžvilgiu, įstatymo numatytu terminu.
(Šaltinis: youtube.lt)

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Loading…

Sodra informuoja, kad ligas simuliuojantiems gręsia nemalonumai

Šis vaikinas aukščio tikrai nebijo