in

Kaip atsisakyti Telia paslaugų

Misija neįmanoma

Kaip atsisakyti Telia paslaugų kaime?

Pirmiausia reikėtų paminėti, kad jei Jūs ir turite personalinį kompiuterį su internetu, tai surinkę „google“ paieškoje frazę: „Kaip atsisakyti Telia paslaugų“ praktiškai nieko naudingo ir nerasite.

O kaime, jei žmogus neturi interneto bei negali daug keliauti – tai MISIJA NEĮMANOMA, kurią atlikti galėtų nebent koks Tomas Kruzas.

Oficialiai yra keletas būdų:

1. Rašyti el. laišką, kas retam kaimo žmogui netinka,

2. Ieškoti pagalbos Telia „pagalbos“ telefonu: 1817 arba +370 64181817

Paskambinus minėtais telefonais, o ypač jei pasirinksite „reikia specialisto pagalbos“ – reiks ilgai ir nuobodžiai laukti, todėl norint klausti dėl paslaugų nutraukimo, verta rinktis „paslaugų užsakymas“ mygtuką. Jis sujungia su operatoriumi nepalyginamai greičiau, o gal tai tiesiog buvo sutapimas konkrečiu atveju.

Jei Jums pavyks prisiskambinti konsultantui, tai apart daugybę klausimų „Kodėl?“, „Dėl ko?“, „Gal norite kokią kitą paslaugą užsisakyti?“ sužinosite, kad turite siųsti prašymą į Vilnių:

Įmonės adresas (buveinė)

Telia Lietuva, AB 

Lvovo g. 25 LT-03501 Vilnius

Prašymas turėtų būti laisvos formos:

Prašymas

Aš, toks ir toks, norėčiau atsisakyti Telia paslaugų tokių ir tokių.

Paslaugos man suteiktos tokiu ir tokiu adresu.

Mano vardas, pavardė, asmens kodas, paslaugų mokėtojo kodas. Visi kiti papildomi kodai turėtų irgi nepamaišyti.

Telefono numeris su Jumis susisiekti. 

Galų gale data ir parašas.

Po to kantriai laukti, kol su Jumis kas susisieks.

Jokiu būdu, jei Jūs pats nepaeinate, neprašykite šio prašymo ko nors nunešti į Telia klientų aptarnavimo saloną. Jo tiesiog ten niekas nepriims, nebent Jūsų prašymas bus notariškai patvirtintas.

Žodžiu, paštu siųsti prašymą galima, o nunešti kitam be notaro patvirtinimo NE? Nesvarbu, kad prašyme yra telefono numeris, į kurį paskambinus galima greitai susisiekti su paslaugų naudotoju.

Dar labai svarbu yra tai, kad jei Jūs jau galite savo kaimynui ar kaimynei pasigirti, kad pavyko atsisakyti Telia paslaugų – neskubėkite džiaugtis. Jūs dar pats turite nuvežti turimą įrangą į numatytą Telia atstovybę, kitaip turėsite mokėti už įrangos nuomą, nors Telia paslaugomis nesinaudojate.

P.S.

Šis straipsnis parengtas pagal 13.lt lankytojo skundą. Reikia tik tikėtis, kad ateityje kas nors pasikeis.

Comments

Leave a Reply
  1. Kaip atsisakyti mob interneta,kuris jau liepa grazinta visa iranga, „nutraukta sutartis“. Taciau saskaita uz ji eina iki siol,paskambinus sutartis nenutraukta. Ir imetu kopija skundo.
    Katastrofa,kitaip nepavadinsi.Aptarnavimas nulis. Tuscias liezuvio malimas,realiu veiksmu nulis. Dar taip nera buve,kad nuo liepos menesio nutraukta sutartis,taciau uz ja saskaita siunciama iki siol. Kas kart paskambinus, laukt tenka kol atsilieps pusvalandi. Prisiskambinus,suzinai jie padet negali,turi vykt i salona ar el.p siust laiska. Nuvykus i salona,apie valanda nutraukinejo sutarti,kol „nutrauke“. Taciau atejo saskaita vel uz neturima numeri. Skambinu,sutartis nenutraukta. Vel viskas is naujo. Rasau el.p,lyg vel sutvarko,bent nuraso suma uz ta nr. Taciau siandien vel saskaita.vel tas pats. Totalus kosmaras.
    Kur kreiptis,ka daryt. Tikrai neturiu laiko kas kart aiskintis,o rezultatu nulis

  2. Kažkada turėjau Viasat televiziją, tai norinta atsisakyti taip pat reikėjo laiškus į Vilnių siųsti. Nebėra jau dabar jos… Lyg tai pakeitė pavadinimą, tiksliai nežinau.
    Negerai, kai taip su klientais elgiamasi…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Loading…

MONIKA LINKYTĖ – Ant Pasaulio Krašto

GJan – Melagė