in

4 žingsniai, padėsiantys idėją paversti sėkmingu verslu

Sėkmingas verslas – paprastai ir greitai

verslas, imones steigimas, verslo planas,

Verslo pradžia – painus dalykas. Norisi nenusvilti, pradėti sklandžiai, bet kaip garsiausi planetos lyderiai pripažįsta, būtent verslo pradžioje padaromos brangiausiai kainuojančios klaidos. Tad kaip pakloti pamatus sėkmingam įmonės vystymui.

Skirti laiko tik kokybiškoms konsultacijoms

Pripažinkime, kad daugelis šios tematikos seminarų tapo vienodi. Tą vienodumą galima suskirstyti į dvi grupes. Pirmojoje atsiduria sėkmės istorijos su žiupsneliu panegirikų „Pažiūrėkite koks aš šaunus, nes nebankrutavau”. Prie antrųjų priskiriamas konsultantų – specialistų seminaras apie biurokratinius ir finansinius įmonės steigimo aspektus. Deja, tuo nei prasideda, nei pasibaigia sėkmingo verslo kūrimas. Šie seminarai suvalgo laiką, pinigus, tačiau taip ir neatsako į pagrindinį klausimą – kaip?

Diskutuoti su kaimynais irgi nėra jokios prasmės. Juk reiktų žmogaus kuris savo kailiu patyrė tai ką sako. Todėl kreipkitės į verslininką, kuriuo žavitės, kuris buvo arba yra Jūsų įkvėpimo šaltinis. Parašykite verslininkui socialiniuose tinkluose arba elektroniniu paštu. Papasakokite savo istoriją ir paklauskite patarimų. Patikėkite, gausite vertingus atsakymus.

Skaičiuoti ir planuoti

Mažiausiai ką galite padaryti, tai patikrinti savo idėją. Jums nereikia klausti draugų ar pažįstamų. Dažniausiai ši grupė žmonių nenori Jūsų įžeisti. Todėl jie arba visada girs, arba, norėdami apsaugoti nuo rizikos, peiks ir kritikuos iki soties. Kitaip tariant, darys viską, tik ne tai ką reikia.

Geriausia jeigu savo idėją pasitikrintumėte atlikdami nedidelį rinkos tyrimą. Tai gali būti ir internete tikslinei Jūsų klientų auditorijai išplatinta anketa. Formuluokite atvirus klausimus. Leiskite komentuoti. Paklauskite kaip vertina šios idėjos reikalingumą? Kiek sutiktų mokėti už jos įgyvendinimą? Kokiomis alternatyvomis naudojasi šiuo metu? Kokie šio pasirinkimo privalumai ir trūkumai. Kita vertus, galbūt Jūs norite teikti jau paklausą turinčias paslaugas arba prekes. Tokiu atveju verta paklausti su kokiais keblumais dažniausiai susiduria Jūsų respondentai. Jums teliks suplanuoti kaip tą problemą pašalinti.

Teisinė bazė

Įsteigti įmonę galima internetu. Tereikia pasirinkti tinkamą jos formą. Jeigu artimiausiu metu neplanuojate samdyti darbuotojų galite pasirinkti veiklą vykdyti pagal individualią veiklą. Taip pat steigti personalinę įmonę. Tai nekainuos nė cento ir bus puiki erdvė startui.

Rinkodara ir reklama 

Svarbiausias žingsnis – viešieji ryšiai. Juk klientai nelaukė Jūsų įmonės gimimo. Jie nežino, kad atsirado naujiena. Jeigu pradėjo veiklą, leiskite apie tai sužinoti kitiems. Prisistatykite socialiniuose tinkluose, susikurkite internetinį puslapį, parašykite į spaudą.

Pajamos ateis tik su klientais. Todėl pamatuota rinkodara yra lyg tramplynas į Jūsų verslo sėkmę!

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Loading…

0

Comments

0 comments

Tailande sunkvežimis nuskina motociklistą

Fiesta ST praranda kontrolę